Se afișează postările cu eticheta IONUT TOMA POLITIA CAPITALEI OLTENITEANUL DN 4 ACCIDENT MORTAL. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta IONUT TOMA POLITIA CAPITALEI OLTENITEANUL DN 4 ACCIDENT MORTAL. Afișați toate postările

sâmbătă, 8 ianuarie 2011

nu te vom uita ionute, niciodata



am fost adus azi acasa sub escorta politiei. ce pot spune durere… inmormantarea va avea loc luni in manastirea. am fost azi la locul accidentului sa aprindem lumanari.am pus acolo si o fotografie flori. dupa rezultatul medico legal nu avea nici o sansa. lovitura putrnica la cap inundarea creierului si a plamanilor cu sange. organele interne distruse. sunt apropiat al familiei. prieten bun cu varul lui florin toma. care azi trebuia sa boteze o fetita inj borcea. probabil acest botez l-a salvat si pe el caci altfel era si florin in masina. prietena lui ionut distrusa de durere. fratele la fel. familia…. mama lui vine duminica din iatlia… cine doreste sa il conduca pe ultimul drum este asteptat luni in comuna manastirea….. condoleante familiei putere……

vineri, 7 ianuarie 2011

DUMNEZEU SA-L IERTE PE IONUT TOMA

FARA CUVINTE....
azi dimineata am mancat impreuna am baut cafea… in manastirea.. dupa care el a plecat se ducea sa vopseasca masina.. am trecut pe langa accident dar nu l-am recunoscut nici masina.. apoi am fost sunat de varul lui… ionut toma politit la circulatie bucuresti… condoleante familiei..dumnezeu sa il ierte