cand ma plictisesc..... cel mai bun lucru ca sa scap de plictiseala..... e sa va plictisesc si pe voi
Se afișează postările cu eticheta naomi dan diaconescu otv magda ciumac tolea zero tv nikita bataie noua dreapta batuta atacata. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta naomi dan diaconescu otv magda ciumac tolea zero tv nikita bataie noua dreapta batuta atacata. Afișați toate postările
marți, 3 martie 2009
naomi, batuta si tunsa de noua dreapta
offf. bine i-au facut.... ma intalneam cu dobitocu asta la festivaluri de muzica de prin tara. a fost si la mine acasa, l-am adus eu... l-a dat mama afara (aveam vreo 12 ani). se imprumuta de bani de la solisti. tin minte ca silvia dumitrescu il ajuta sa isi inchirieze haine sau chiar ii cumpara haine pentru a canta pe scena.... canta bine pt varsta aceea..... dar a ramas la vocea de atunci...... pe urma si-a facut o trupa tot ca baiat.... m-a sunta sa ma alatur lor... i-am refuzat pe motiv ca era tzigani... apoi m-am trezit cu domnisoara naomi.... :)) acu au rupt-o astia in bataie.... traiasca noua dreapta
Abonați-vă la:
Postări (Atom)